Banner Academy 543

Foto: Proelium

Sklenjeno je novo sodelovanje. Družini Proelium se je pridružila odlična športnica Tjaša Fifer, ki se ukvarja z motociklizmom, natančneje v panogi Extreme enduro in enduro. Tjaša je t. i. kraljica ekstremnega endura. V svojem težavnostnem razredu premaguje tudi moške. Njen največji uspeh je letošnja zmaga na najtežjem hardenduro reliju na svetu Romaniacs. Njen dolgoročni cilj je postati svetovna prvakinja v EnduroGP. Mi smo tukaj, da ji pri tem stojimo ob strani in pomagamo uresničiti njene sanje.

Foto: Tjaša Fifer (osebni arhiv)

Manjkala ji je dobra ekipa

Tjaša Fifer je letos polnila novice v medijih z zmago na petdnevni dirki Romaniacs, kjer je v kategoriji iron tudi zmagala. Sedaj si želi osvojiti še naslov svetovne prvakinje. Tjaši želimo pomagati z našim znanjem in izkušnjami. Tjaša Fifer: “Sodelovanja z ekipo Proelium se zelo veselim, ker mislim, da je to neka nova zgodba, nove izkušnje. Po moje lahko postanemo res dobra ekipa. Pričakujem “win win” z obeh strani, da se bomo v sodelovanju skupaj res našli. Verjamem, da bo to dolgotrajna naveza in zgodba, ki bi pripeljala mene do svetovne prvakinje, njih kot agencijo pa še na višji nivo. Imela sem ljudi, ki so me pripeljali do tega rezultata, manjkala pa mi je ekipa, ki bi poskrbela še za druge stvari, za katere večino skrbim sama. To je tisto ozadje in super je, da nisi za vse sam in to ti vso delo otežuje.”

Športnica z neverjetno iskrico v očeh

Sodelovanje je s Tjašo je danes potrdil direktor Športne agencije Proelium Jan Ternjak. Želja po skupnih zmagah je obojestranska. “Zmeraj poudarjam, da želim delati s športniki, ki imajo iskrico v očeh. S športniki, ki bi radi naredili vse, da jim uspe. Ampak res vse. No, Tjaša je takšna športnica. In izjemno sem vesel tega sodelovanja. Osebno mi je moto šport malce manj blizu, vendar to ne pomeni, da v agenciji ne podpiramo tovrstnih športov. Imamo v naši ekipi takšne, ki se spoznajo tudi na to. Vid bo v naši ekipi oseba, ki bo skrbela za Tjašo. Seveda to ne pomeni, da bomo drugi počivali. Verjamem, da lahko Tjaši skupaj pomagamo, da pride do uresničitve svojih sanj.”

Foto: Proelium

Potrebno bo zavihati rokave 

Vid Štuhec, ki se je letos poleti pridružil naši ožji ekipi, bo tista oseba, ki bo zadolžena, da bo Tjaša dobila tisto, kar v preteklosti ni imela. “Zelo me veseli, da smo s Tjašo prišli do dogovora in podpisa pogodbe. Po eni strani zato, ker je hard enduro vedno predstavljal enega mojih najljubših športov, po drugi strani pa zato, ker Tjaša velja za eno najperspektivnejših endurašic v Evropi. To je dokazala v zadnjih nekaj sezonah z neverjetnimi rezultati, predvsem v moški konkurenci. Izredno se veselim izzivov na skupni poti, da se dokaže, kam spada v tem športu na svetovnem nivoju. Naša naloga je, da ji ustvarimo okolje, v katerem se bo lahko fokusirala primarno na trening in tekmovanja, medtem ko ji bomo v Proeliumu asistirali pri razvijanju njene osebne športne znamke, pridobivanju sponzorstev in z našimi strokovnjaki podpirali njen psihofizičen razvoj. Za dosego zastavljenih ciljev za naslednjo sezono bo potrebno veliko planiranja in mreženja, me pa na tej točki izredno veseli, da se je Tjaša že tekom naših sestankov izkazala za zelo organizirano in profesionalno sogovornico. Prepričan sem, da bomo skupaj spisali vrhunsko zgodbo.” 

A.P.

Foto: Proelium

Sklenjeno je novo sodelovanje. Družini Proelium se je pridružila odlična športnica Tjaša Fifer, ki se ukvarja z motociklizmom, natančneje v panogi Extreme enduro in enduro. Tjaša je t. i. kraljica ekstremnega endura. V svojem težavnostnem razredu premaguje tudi moške. Njen največji uspeh je letošnja zmaga na najtežjem hardenduro reliju na svetu Romaniacs. Njen dolgoročni cilj je postati svetovna prvakinja v EnduroGP. Mi smo tukaj, da ji pri tem stojimo ob strani in pomagamo uresničiti njene sanje.

Foto: Tjaša Fifer (osebni arhiv)

Manjkala ji je dobra ekipa

Tjaša Fifer je letos polnila novice v medijih z zmago na petdnevni dirki Romaniacs, kjer je v kategoriji iron tudi zmagala. Sedaj si želi osvojiti še naslov svetovne prvakinje. Tjaši želimo pomagati z našim znanjem in izkušnjami. Tjaša Fifer: “Sodelovanja z ekipo Proelium se zelo veselim, ker mislim, da je to neka nova zgodba, nove izkušnje. Po moje lahko postanemo res dobra ekipa. Pričakujem “win win” z obeh strani, da se bomo v sodelovanju skupaj res našli. Verjamem, da bo to dolgotrajna naveza in zgodba, ki bi pripeljala mene do svetovne prvakinje, njih kot agencijo pa še na višji nivo. Imela sem ljudi, ki so me pripeljali do tega rezultata, manjkala pa mi je ekipa, ki bi poskrbela še za druge stvari, za katere večino skrbim sama. To je tisto ozadje in super je, da nisi za vse sam in to ti vso delo otežuje.”

Športnica z neverjetno iskrico v očeh

Sodelovanje je s Tjašo je danes potrdil direktor Športne agencije Proelium Jan Ternjak. Želja po skupnih zmagah je obojestranska. “Zmeraj poudarjam, da želim delati s športniki, ki imajo iskrico v očeh. S športniki, ki bi radi naredili vse, da jim uspe. Ampak res vse. No, Tjaša je takšna športnica. In izjemno sem vesel tega sodelovanja. Osebno mi je moto šport malce manj blizu, vendar to ne pomeni, da v agenciji ne podpiramo tovrstnih športov. Imamo v naši ekipi takšne, ki se spoznajo tudi na to. Vid bo v naši ekipi oseba, ki bo skrbela za Tjašo. Seveda to ne pomeni, da bomo drugi počivali. Verjamem, da lahko Tjaši skupaj pomagamo, da pride do uresničitve svojih sanj.”

Foto: Proelium

Potrebno bo zavihati rokave 

Vid Štuhec, ki se je letos poleti pridružil naši ožji ekipi, bo tista oseba, ki bo zadolžena, da bo Tjaša dobila tisto, kar v preteklosti ni imela. “Zelo me veseli, da smo s Tjašo prišli do dogovora in podpisa pogodbe. Po eni strani zato, ker je hard enduro vedno predstavljal enega mojih najljubših športov, po drugi strani pa zato, ker Tjaša velja za eno najperspektivnejših endurašic v Evropi. To je dokazala v zadnjih nekaj sezonah z neverjetnimi rezultati, predvsem v moški konkurenci. Izredno se veselim izzivov na skupni poti, da se dokaže, kam spada v tem športu na svetovnem nivoju. Naša naloga je, da ji ustvarimo okolje, v katerem se bo lahko fokusirala primarno na trening in tekmovanja, medtem ko ji bomo v Proeliumu asistirali pri razvijanju njene osebne športne znamke, pridobivanju sponzorstev in z našimi strokovnjaki podpirali njen psihofizičen razvoj. Za dosego zastavljenih ciljev za naslednjo sezono bo potrebno veliko planiranja in mreženja, me pa na tej točki izredno veseli, da se je Tjaša že tekom naših sestankov izkazala za zelo organizirano in profesionalno sogovornico. Prepričan sem, da bomo skupaj spisali vrhunsko zgodbo.” 

A.P.

sponzorstva, pridobivanje sponzorjev, sponzoriranje, mladi upi, akademija, mentorstvo, učenje, povezovanje, pomoč, športna znamka, blagovna znamka, brand, branding, izbraževanje športnikov, športna izobrazba, razvoj športnika, šport in manadžment, Izobraževanje trga, športna agencija, dualna kariera, štipendija, športna štipendija, podpora športnikom, pomoč športnikom, konec športne kariere

sponzorstva, pridobivanje sponzorjev, sponzoriranje, mladi upi, akademija, mentorstvo, učenje, povezovanje, pomoč, športna znamka, blagovna znamka, brand, branding, izbraževanje športnikov, športna izobrazba, razvoj športnika, šport in manadžment, Izobraževanje trga, športna agencija, dualna kariera, štipendija, športna štipendija, podpora športnikom, pomoč športnikom, konec športne kariere