Banner Academy 543

Foto: Proelium

V Športni akademiji Proelium počasi zaključujemo prvo sezono. Naši športniki se izobražujejo tudi na temo »Moj prvi posel«. Skupaj s podjetjem Pošta Slovenije smo za naše člane pripravili posebne naloge, v sklopu katerih so se mladi športniki učili kako predstaviti sebe, kako pristopiti do podjetja in kako promovirati podjetja na svojih družbenih omrežjih. Napočil je tisti pomembni trenutek, ko skupaj izvemo, kdo so trije zmagovalci projekta. Čeprav je bila naloga vse prej kot lahka, so v podjetju Pošta Slovenije izbrali tri najboljše. Tako, kot je v navadi v športu, nekdo mora zmagati.

Na daljavo se je preko spletne konference športnikom oglasila predstavnica podjetja Pošta Slovenije Mateja Žavbi. Člani drugega letnika Športne akademije Proelium so tako z nestrpnostjo čakali na predstavitev zmagovalcev, ki bodo s strani podjetja Pošta Slovenije prejeli tri lepe nagrade.

Mateja Žavbi, podjetje Pošta Slovenije: “S projektom “Moj prvi posel” smo tekom akademije želeli skupaj z našim podjetjem in s športniki predstaviti novosti, ki jih imamo v podjetju Pošta Slovenije. Veseli nas, da so se vsi tako dobro odrezali. Skupaj s štirimi sodelavci smo športnike spremljali na družbenih omrežjih in na koncu ocenili njihov trud, objave in njihove končne izdelke. Res smo imeli težko delo. Na koncu smo se odločili za tri najboljše.”

1. mesto:

Lenina Behin, rokomet: “Končno sem tudi jaz dočakala svojo nagrado. Že ko ste nas na začetku vpraševali, kdo bo osvojil nagrado, sem trdila, da jo bom jaz in evo, uspelo mi je (smeh). Res sem si želela. Že pri prejšnjih nalogah sem bila blizu, ampak se mi je zmeraj izmuznila nagrada. Sedaj pa se je moj trud poplačal. Res bi se rada iskreno zahvalila podjetju Pošta Slovenije, da je prepoznala moj trud.”

2. mesto:

Bor Lichtenegger, odbojka: “Zahvaljujem se podjetju Pošta Slovenije. Hvala, da sem lahko sodeloval v tem skupnem projektu. Na začetku, ko sem izvedel, da vas bomo predstavljali, nisem točno vedel, kako oziroma na kak način bi vas čim bolje predstavil. Potem pa sem si pripravil nek koncept v glavi in je nekako steklo. Hvala za zaupanje.”

3. mesto:

Bor Klemenc, cestno hitrostni motociklizem: “Vedel sem, da sem bil dober, imel pa sem še kar nekaj rezerve. Pričakoval sem nekaj takšnega. Pri objavah bi moral dati več od sebe. Sem pa se res potrudil pri končnem izdelku. Ob tem bi se rad zahvalil podjetju Pošta Slovenije, da ste me izbrali. Sem res vesel.”

Del njihove ocene so bili končni izdelki športnikov, ki si jih lahko ogledate na spodnji povezavi:

Foto: Proelium

V Športni akademiji Proelium počasi zaključujemo prvo sezono. Naši športniki se izobražujejo tudi na temo »Moj prvi posel«. Skupaj s podjetjem Pošta Slovenije smo za naše člane pripravili posebne naloge, v sklopu katerih so se mladi športniki učili kako predstaviti sebe, kako pristopiti do podjetja in kako promovirati podjetja na svojih družbenih omrežjih. Napočil je tisti pomembni trenutek, ko skupaj izvemo, kdo so trije zmagovalci projekta. Čeprav je bila naloga vse prej kot lahka, so v podjetju Pošta Slovenije izbrali tri najboljše. Tako, kot je v navadi v športu, nekdo mora zmagati.

Na daljavo se je preko spletne konference športnikom oglasila predstavnica podjetja Pošta Slovenije Mateja Žavbi. Člani drugega letnika Športne akademije Proelium so tako z nestrpnostjo čakali na predstavitev zmagovalcev, ki bodo s strani podjetja Pošta Slovenije prejeli tri lepe nagrade.

Mateja Žavbi, podjetje Pošta Slovenije: “S projektom “Moj prvi posel” smo tekom akademije želeli skupaj z našim podjetjem in s športniki predstaviti novosti, ki jih imamo v podjetju Pošta Slovenije. Veseli nas, da so se vsi tako dobro odrezali. Skupaj s štirimi sodelavci smo športnike spremljali na družbenih omrežjih in na koncu ocenili njihov trud, objave in njihove končne izdelke. Res smo imeli težko delo. Na koncu smo se odločili za tri najboljše.”

1. mesto:

Lenina Behin, rokomet: “Končno sem tudi jaz dočakala svojo nagrado. Že ko ste nas na začetku vpraševali, kdo bo osvojil nagrado, sem trdila, da jo bom jaz in evo, uspelo mi je (smeh). Res sem si želela. Že pri prejšnjih nalogah sem bila blizu, ampak se mi je zmeraj izmuznila nagrada. Sedaj pa se je moj trud poplačal. Res bi se rada iskreno zahvalila podjetju Pošta Slovenije, da je prepoznala moj trud.”

2. mesto:

Bor Lichtenegger, odbojka: “Zahvaljujem se podjetju Pošta Slovenije. Hvala, da sem lahko sodeloval v tem skupnem projektu. Na začetku, ko sem izvedel, da vas bomo predstavljali, nisem točno vedel, kako oziroma na kak način bi vas čim bolje predstavil. Potem pa sem si pripravil nek koncept v glavi in je nekako steklo. Hvala za zaupanje.”

3. mesto:

Bor Klemenc, cestno hitrostni motociklizem: “Vedel sem, da sem bil dober, imel pa sem še kar nekaj rezerve. Pričakoval sem nekaj takšnega. Pri objavah bi moral dati več od sebe. Sem pa se res potrudil pri končnem izdelku. Ob tem bi se rad zahvalil podjetju Pošta Slovenije, da ste me izbrali. Sem res vesel.”

Del njihove ocene so bili končni izdelki športnikov, ki si jih lahko ogledate na spodnji povezavi: