Banner Academy 543

Foto: Proelium

V Športni akademiji Proelium smo zaključili s prvo sezono akademije. Naši športniki so se izobraževali tudi na temo »Moj prvi posel«. Skupaj s podjetjem Sirarstvo Tinka smo za naše člane pripravili posebne naloge, v sklopu katerih so se mladi športniki učili kako predstaviti sebe, kako pristopiti do podjetja in kako promovirati podjetja na svojih družbenih omrežjih. Čeprav je bila naloga vse prej kot lahka, so v podjetju Sirarstvo Tinka izbrali tri najboljše. Tako kot je v navadi v športu, nekdo mora zmagati.

1. mesto – Kristina Erman (nogomet)
2. mesto – Maj Premzl (tenis)
3. mesto – Niko Osterc (nogomet)

Kaj so povedali zmagovalci oziroma trije nagrajenci si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Foto: Proelium

V Športni akademiji Proelium smo zaključili s prvo sezono akademije. Naši športniki so se izobraževali tudi na temo »Moj prvi posel«. Skupaj s podjetjem Sirarstvo Tinka smo za naše člane pripravili posebne naloge, v sklopu katerih so se mladi športniki učili kako predstaviti sebe, kako pristopiti do podjetja in kako promovirati podjetja na svojih družbenih omrežjih. Čeprav je bila naloga vse prej kot lahka, so v podjetju Sirarstvo Tinka izbrali tri najboljše. Tako kot je v navadi v športu, nekdo mora zmagati.

1. mesto – Kristina Erman (nogomet)
2. mesto – Maj Premzl (tenis)
3. mesto – Niko Osterc (nogomet)

Kaj so povedali zmagovalci oziroma trije nagrajenci si lahko ogledate na spodnji povezavi: